Fornir Naturalny, Okleiny Naturalne, Sapelli , Ćwiartkowane, Gładkie

  • Oferta sprzedaży
    18341694
  • Data
    2021-04-30
  • Ważne do:
    2021-10-27

Produkt

Typ forniru płasko skrawanego Fornir Naturalny, Okleiny Naturalne
Rodzaj gatunków Drewno Afrykańskie
Gatunki Sapelli (Sapele, Aboudikro, Penkwa, Lifaki)
Cięte Ćwiartkowane, gładkie
Pochodzenie Kamerun

Specyfikacja

Jakość AB (first and second)
Ilość 10000 - 15000 m2 (sqm) Jeden raz
Powierzchnia 10000 - 15000 m2 (metry kwadratowe)
Grubość 0.5 mm
Długość 250-285; 315-345 cm
Opis Sapelli veneer quality AB, sizes 250-285 [cm] and 315-345 [cm].

Family: MELIACEAE

Species name: ENTANDROPHRAGMA CYLINDRICUM

Other names: UNDIANUNO, ASSIE, ABOUDIKRO, SAPELE, PENKWA, SAPELEWOOD, MUYOVU, M'BOYO, LIFAKI, SAPELLI-MAHOGANY - Translated with google

Cena i Warunki

Cena Na żądanie EUR per m2 (sqm)
Incoterm EXW - z zakładu Kraj Włochy Region Meda (MB)
Ostateczny termin dostawy W sprzedaży
Sprzedaje Cały świat

Sprzedający

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement

By registering you agree to our Uwagi prawne