Skaner tarcicy sosnowej Q-SCAN

  • Oferta sprzedaży
    18298151
  • Data
    2020-06-03
  • Ważne do:
    Stałe

Produkt

Typ Timber Scanner

Specyfikacja

Opis Skaner tarcicy sosnowej Q-SCAN wykrywa wady, klasyfikuje je i optymalizuje rozkrój tarcicy pod kątem zdefiniowanego przez użytkownika produktu. Technologia cyfrowej analizy obrazu pozwala wykryć najbardziej popularne defekty w drewnie z wysoką i powtarzalną dokładnością przez cały czas pracy.
Zastosowane w programie optymalizacji algorytmy pozwalają dobrać optymalne działanie skanera dla producentów różnych wyrobów z drewna klejonego. Q-SCAN w zależności od wersji może współpracować z jedną lub dwoma wysokowydajnymi optymalizerkami przelotowymi. Opracowany protokół przesyłu wyników skanowania jest uniwersalny. Firma WOODINSPECTOR świadczy również usługę adaptacji używanej maszyny na kreskę dowolnego producenta do pracy ze skanerem Q-SCAN. Konieczna jest wtedy instalacja zestawu przenośników i podłączenie pod czujnik kredki.
Opracowane przez nas algorytmy pozwalają na wykrywanie ośmiu podstawowych rodzajów defektów. Q-SCAN zaznacza każdy defekt i wyznacza jego rozmiary, co jest widoczne na monitorze. Istnieje możliwość dopuszczenia określonych wad do występowania w produkcji i nie wycinanie ich. Zależności można konfigurować w oparciu o stronę wystąpienia wady, jej rodzaj i wielkość.
Parametry:
• prędkość skanowania: 30 m/min,
• maksymalny przekrój poprzeczny materiału: 150×150 mm,
• wymiary: 1500x1500x150 mm.

Cena i Warunki

Cena Zapytaj o cenę
Sprzedaje Cały świat

Sprzedający

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement

By registering you agree to our Uwagi prawne