Schody dąb, dębowe, jesion, jesionowe

  • Oferta sprzedaży
    18058459
  • Data
    2022-09-23
  • Ważne do:
    2022-10-23

Produkt

Typ Stopnie Schodowe
Materiał rdzeniowy Drewno lite
Rodzaj litego drewna Europejskie drewno liściaste
Gatunki Jesion amerykański (White Ash), Dąb
Krótki opis - finalny produkt Stopnie + podstopnie, podesty

Specyfikacja

Ilość 100.0 - 200.0 m2 (sqm) Jeden raz
Wymiary 35-36 mm
Opis
Nasza firma istnieje od 1989 roku. Specjalizujemy się w bardzo profesjonalnej produkcji wszelkich podłóg drewnianych, takich jak parkiet dębowy, parkiet jesionowy i deska podłogowa w wydaniu naturalnym jak i modyfikowanym. Ważną częścią naszej produkcji są również schody oraz elementy wykończeniowe.


Wykonujemy schody standardowe w kl.I i kl.II , schody retro w kl.I i w kl.II , schody skrzynkowe,półkowe oraz dywanowe. Kompletujemy barierki całe w drewnie jak i w połączeniach z metalem. Dysponujemy wszelkimi elementami wykończeń schodów i podłóg.
Ważną częścią produkcji są schody i to zarówno kładzione bezpośrednio na beton jak i samonośne.
Schody są klejone z kilku balików. Klient ma możliwość określenia swoich preferencji i zgodnie z nimi dobierane są elementy pod względem ubarwienia i układów słojów drewna. Schody są sprzedawane w komplecie z podstopniem lub same stopnie. Średnia szerokość schodów wynosi 30cm.
Wszystkie produkty są wykonywane z materiału sezonowanego i suszonego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia twardego drewna.
Mamy nadzieję, że nasza wieloletnia praktyka w obróbce drewna spotka się z Państwa uznaniem i zaowocuje współpracą, w zamian proponujemy Państwu towar najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny.

Cena i Warunki

Cena Na żądanie EUR per m3
Sprzedaje Cały świat

Sprzedający

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement