Uruchomiony w Fehrensen Neuralny Oceniacz do automatyzacji oceniania przy użyciu sztucznej inteligencji

Źródło:
Fordaq
Oglądane:
35
  • text size

Alternativtext

 

Fehrensen, tartak o renomowanej nazwie w branży od 1920 roku, teraz rewolucjonizuje świat sortowania drewna twardolistnego. Firma, zlokalizowana w sercu Niemiec, w Hannoversch Münden, rozpoczęła testowanie Neural Gradera w produkcji, systemu oceny drewna opartego na sztucznej inteligencji, w celu automatyzacji procesu oceny, poprawy wydajności i dostarczania lepszych danych dla nabywców.

Neural Grader to nowe dziecko założycieli Fordaq.com i TallyExpress. Wykorzystuje moc najnowszych systemów sztucznej inteligencji i nowoczesnych algorytmów, aby dostarczać niezrównane, wysokiej jakości wyniki w sposób konsekwentny. Zespół współpracował z Fehrensenem, aby dokładnie zidentyfikować różnego rodzaju wady w buku i zasady oceny stosowane przez firmę. Neural Grader również dokonuje redukcji na podstawie wymiarów zgodnie z zasadami klienta. Jak wyjaśnia Dominik Wieners: "Współpracujemy z programistami, wprowadzając do systemu nasze specyficzne dane. Zespół Neural Gradera dostosowuje konfiguracje, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości." Tartak twardolistny dostrzega duży potencjał w uproszczeniu i przyspieszeniu procesu sortowania, a tym samym zmniejszeniu obciążenia pracowników.

Celem projektu jest również ułatwienie interakcji z potencjalnymi nabywcami. Jak mówi Dominik: "Handlujemy drewnem na całym świecie i widzimy również w Neural Graderze świetną okazję do nowoczesnego wyceniania. Kiedyś powszechną praktyką było podróżowanie z całego świata, aby obejrzeć drewno przed podpisaniem umowy, ale dla obecnej generacji nabywców jest to raczej uciążliwe. Wolą znaczące zdjęcia, aby uniknąć niepotrzebnych podróży. Dzięki Neural Graderowi możemy dostarczyć poziom szczegółowości, który naprawdę może zastąpić ocenę na miejscu."

Dowiedz się więcej o Neural Grader na stronie internetowej Neural Gradera tutaj. Odwiedź zespół Neural Gradera na targach Carrefour du Bois na stoisku XXL H30.

 

Alternativtext

Alternativtext

'Te wiadomości zostały przetłumaczone automatycznie z języka angielskiego. Aby zobaczyć oryginalny artykuł, proszę kliknij tutaj.'
Wstaw komentarz