Garnica Plywood mianuje nowego dyrektora generalnego

czerwca 18, 2024
Źródło:
Garnica/Fordaq
Oglądane:
19
  • text size

Firma Garnica Plywood niedawno mianowała Álvaro Gonzaleza na stanowisko nowego dyrektora generalnego. Zastąpił on Christiana Michela.

Ostatnio Gonzalez pracował jako dyrektor regionalny w firmie Cosentino w Stanach Zjednoczonych. Ma również bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w firmach Procter & Gamble, L’Oreal i Organización Gómez de Zamora. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na pięciu kontynentach, a jego umiejętności obejmują sprzedaż, handel detaliczny, marketing i logistykę.

Ponadto, oprócz nadzorowania globalnych operacji i wspierania wzrostu, Gonzalez będzie wspierał inicjatywy Garnica w celu zwiększenia bazy klientów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. 

Garnica znajduje się w pięciu głównych basenach plantacji topoli w Europie. Firma ma główną siedzibę oraz sześć centrów produkcyjnych, w tym pięć w Hiszpanii i jedno we Francji, a wkrótce zostanie dodane siódme w Urugwaju.

 

"Ta wiadomość została przetłumaczona automatycznie z języka angielskiego. Aby zobaczyć oryginalny artykuł, proszę kliknij tutaj."