Fordaq i Global Traceability ogłaszają uruchomienie platformy EUDR

Źródło:
Fordaq
Oglądane:
43
  • text size

Fordaq, wiodący rynek online dla profesjonalistów w branży drewnianej z siedzibą w Brukseli, w Belgii, oraz Global Traceability Solutions, dziś uruchamiają Radix Tree, intuicyjną platformę cyfrową, która umożliwia podmiotom w branży produktów drewnianych przestrzeganie EUDR.

"Global Traceability ma długoletnie doświadczenie w obsłudze potrzeb EUTR importerów produktów drewnianych. Nowa platforma Radix Tree zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do dokumentowania łańcuchów dostaw, zmniejszania ryzyka i dostarczania informacji o śledzeniu potrzebnych do EUDR. Przeglądaliśmy dużą część rozwiązań na rynku i jesteśmy pewni naszego wyboru współpracy z Global Traceability. Mamy nadzieję, że razem będziemy w stanie obsłużyć potrzeby naszych klientów w zakresie przestrzegania EUDR." - powiedział Benoit Nieuwenhuys, CEO Fordaq SA.

Pan Ulrich Heindl, dyrektor zarządzający Global Traceability Solutions, zauważył: "Fordaq ma ogromny zasięg w handlu drewnem na całym świecie, a zwłaszcza w Europie. Cieszymy się na współpracę w celu dystrybucji Radix Tree dla importerów produktów drewnianych w Europie i ich dostawców na całym świecie."

O Fordaq

Fordaq SA jest właścicielem wiodącego rynku online dla przemysłu leśnego i przetwórstwa drewna na całym świecie, www.fordaq.com. Ponad 210.000 firm na całym świecie korzysta z usług Fordaq do handlu produktami drewnianymi i dostępu do informacji o branży. Fordaq jest również szybko rozwijającym się dostawcą rozwiązań technologicznych dla przemysłu leśnego i przetwórstwa drewna.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.fordaq.com lub znajdź Fordaq osobiście na targach FIMMA Maderalia (poziom 3, pawilon 4, stoisko B59), Xylexpo (hala 1, stoisko D25) lub Carrefour du Bois (stoisko XXL-H30).

O Global Traceability Solutions

Global Traceability Solutions wspiera firmy w przestrzeganiu łańcucha dostaw zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi przepisami, zaczynając od Rozporządzenia UE w sprawie drewna od ponad 10 lat, od 2013 roku. Wykorzystując swoją obszerną wiedzę o krajobrazie regulacyjnym i globalnym śledzeniu, dostarcza swoim klientom platformę następnej generacji, bogatą w funkcje i automatyzację, aby ułatwić przestrzeganie Rozporządzenia UE w sprawie wylesiania, bardziej bezpieczne i opłacalne.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.global-traceability.com

"Ta wiadomość została przetłumaczona automatycznie z języka angielskiego. Aby zobaczyć oryginalny artykuł, proszę kliknąć tutaj."
Wstaw komentarz